WUAP Majstrovstvá sveta 2017 - Praha / Česká republika

RAW & EQ

mŕtvy ťah / deadlift, tlak na lavičke / benchpress, silový trojboj / powerlifting 

 

Termín konania: 17.-22.10.2017

OFICIÁLNA WEB STRÁNKA ŠMAPIONÁTU   http://wuapworld2017.com/

Miesto konania súťaže:

Arena SPARTA Podvinný mlýn

http://www.arena-sparta.cz/

Kovanecká 2405/27

Praha 9

Česká republika

 

PRIHLÁŠKA ..... TU

stiahni, vyplň a pošli mailom na:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Uzávierka prihlášok pre reprezentantov Slovenska: 13.09.2017

 

Podmienky účasti reprezentantov Slovenska ... čítaj TU

 

Štartovné musí prihlásený pretekár poslať na účet AWPC - Slovakia najneskôr do: 13.09.2017

Bankové údaje potrebné k prevodu .... TU

 

Organizátor neakceptuje prihlášky zaslané po termíne uzávierky !!!

 

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH PRETEKÁROV - REPREZENTANTOV SLOVENSKA k dňu 13.09.2017 - 71

  Meno                     Priezvisko                          M - F VEK      Váhová kategória        Veková kategória      BP RAW BP   EQ  PWL RAW PWL    EQ DL RAW DL EQ
1 Liliana Chorvátová F 17 56 T16-17     X      
2 Erika Buzinkayová F 22 52 Junior       X    
3 Bianka Kováčiková F 21 60 Junior     X      
4 Dominika Kmeťová F 21 67,5 Junior     X      
5 Kristína Huttová F 25 82,5 Open     X   X  
6 Tatiana  Magulova F 36 82,5 Open X          
7 Zdenka Hudíkova F 37 82,5 Open   X        
8 Katarína Stasová F 40 60 M40-44 X          
9 Csaba  Péter M 17 75 T16-17 X          
10 Michal Hudák M 16 82,5 T16-17         X  
11 Denis Borcha M 17 140 + T16-17   X        
12 Dominik Fullajtar M 18 75 T18-19     X      
13 Filip Cerni M 19 75 T18-19 X          
14 Marcel Macura M 18 75 T18-19 X          
15 Adrián Untermayer M 18 82,5 T18-19     X   X  
16 Tomáš Jurcak M 18 90 T18-19       X    
17 Marek Herák M 21 67,5 Junior   X        
18 Gabriel Bari M 23 75 Junior     X      
19 Lukáš Darányi M 22 75 Junior         X  
20 František Šuška M 22 75 Junior     X      
21 Roman Bednár M 22 90 Junior X          
22 Peter Bihari M 22 90 Junior     X      
23 Peter Uhrecký M 20 90 Junior   X        
24 Michal Hrivňak M 23 100 Junior X          
25 Jakub Fabisik M 23 90 Junior X          
26 Stanislav Močkor M 21 110 Junior X          
27 Matej Grígel M 22 110 Junior X          
28 Patrik  Somorovský M 22 125 Junior     X      
29 Ondrej  Oláh  M 26 67,5 Open X          
30 Miloš Krupa M 26 75 Open     X      
31 Filip Stanko M 27 82,5 Open   X        
32 Marek Kéri M 24 82,5 Open     X      
33 Peter Klimo M 31 90 Open     X      
34 Peter Lincmaier M 34 100 Open       X    
35 Matej  Chovanec M 27 100 Open   X        
36 Juraj Grigel M 24 110 Open X          
37 Igor Golecký M 24 110 Open       X    
38 Peter Pintér M 32 125 Open           X
39 Radovan  Ondričko  M 27 125 Open     X      
40 Ivan Lazor M 26 125 Open           X
41 Roland Hegedüs M 30 140 Open     X      
42 Marek Lipták M 38 140 Open     X      
43 Ján Barkoczi M 25 140 + Open     X      
44 Pavel  Balážik M 38 56 Submasters     X   X  
45 Michal Buranský M 37 75 Submasters     X      
46 Jozef Harandza M 35 125 Submaster X       X  
47 Michal Čorba M 37 140 Submaster X          
48 Štefan Sokoly M 42 100 M40-44 X          
49 Vladimír Karchňák M 41 110 M40-44 X          
50 Eduard Šido M 40 110 M40-44   X        
51 Ľubomír  Majstrák M 43 125 M40-44     X      
52 Ondrej Hudák M 42 125 M40-44           X
53 Miloš Šnajdr M 40 140 M40-44 X   X   X  
54 Rudolf  Siska M 46 82,5 M45-49   X        
55 František Sajko M 46 90 M45-49 X          
56 Tám  Nguyen M 47 90 M45-49 X          
57 Marian Hudec M 47 100 M45-49     X      
58 Tibor Pukáč M 46 110 M45-49     X      
59 Erik  Susztay M 45 140 M45-49 X          
60 Tibor Gejdoš M 53 110 M50-54         X  
61 Ladislav Beňo M 51 110 M50-54 X          
62 Boris Švirec M 53 125 M50-54   X        
63 Karol Kornel Repiský M 52 125 M50-54           X
64 Florián Dolán M 55 90 M55-59   X        
65 Pavol  Stoppiak M 59 100 M55-59   X        
66 Peter Mihály M 59 140 + M55-59   X        
67 Jozef Gabrhel M 61 75 M60-64     X      
68 Jozef Belica M 61 110 M60-64   X        
69 Ondrej Dőme M 62 110 M60-64 X          
70 Vladimír Bátik M 64 110 M60-64         X  
71 Ján  Slovík M 66 110 M65-69 X          

 

Výška štartovného:

Open + Submaster + Masters                                            - 70 €

Dorast + Junior                                                                  - 55 €

Druhý štart kategórií - Open + Submaster + Masters       - 50 €

Druhý štart kategórií - Dorast + Junior                             - 40 €

 

PROGRAM:

Súťaž:

17.10. – Utorok      Deadlift All

18.10.- Streda        Benchpress RAW

19.10.- Štvrtok      Benchpress EQ +  PWL RAW Woman

20.10.- Piatok        PWL RAW Teens, juniors, masters

21.10.- Sobota       PWL RAW open, submasters

22.10.- Nedeľa       PWL Eq. All

 

Váženie

16.10. – Pondelok     Deadlift All

17.10. – Utorok         Deadlift All,. Benchpress RAW

18.10.- Streda           Benchpress RAW, Benchpress EQ + PWL RAW Woman

19.10.- Štvrtok         PWL RAW Woman, PWL RAW Teens, juniors, Masters

20.10.- Piatok           PWL RAW Teens, juniors, Masters,PWL RAW open, submasters

21.10.- Sobota         PWL RAW open, submasters,PWL EQ all.

22.10.- Nedeľa       PWL EQ. All

 

 

 

 

Sponzori:

Mediálni partneri:

   POWER-SPORT.sk